Rodzaje nadruków

KOLORY, technologia i materiały

Technologię dobraliśmy tak, żeby spełniała wyśrubowane standardy jakościowe przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej ceny. Zdajemy sobie sprawę, że produkowane przez nas koperty z nadrukiem muszą świetnie się prezentować – pracując na dobre imię naszych klientów, ale nie mogą kosztować fortuny.

Technologia druku dobrana do potrzeb

Drukujemy w technologii tuszy pigmentowych, opartych na wodzie. Dzięki temu druk jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i ekologiczny. Umożliwia także druk w pełnym kolorze (również zdjęć) przy bezkonkurencyjnie niskiej cenie jednostkowej i możliwości niskich nakładów – już od 100 sztuk.

Optymalna jakość papieru

Wybraliśmy papier offsetowy – taki, jaki można znaleźć w większości biurowych i domowych drukarek. Jego jakość jest dobra, a cena bardzo atrakcyjna. Papier offsetowy nie oddaje jednak głębi kolorystyki projektu (w zestawieniu na przykład z papierem kredowym, na którym drukuje się większość ulotek). Należy więc mieć na uwadze, że nasycenie kolorystyczne grafiki będzie bardziej stonowane, niż w projekcie oglądanym np. na monitorze. Jeśli kolorystyka i nasycenie barw mają kluczowe znaczenie, prosimy o skorzystania z opcji zamówienia proofa – testowej wersji koperty w jednym egzemplarzu, który pozwoli dokonać akceptacji lub korekty projektu na podstawie faktycznego efektu wizualnego. Wszystkie informacje na temat tego, jak zamówić proofa znajdują się TUTAJ.  Uwaga: zamówienie złożone bez wcześniejszego proofa i jego akceptacji, nie podlega ewentualnej reklamacji dotyczącej odcieni lub nasycenia kolorów nadruku.

powered by iwarePRINT