Rodzaje nadruków

Program partnerski

Dla agencji reklamowych, drukarni i wszystkich innych podmiotów zainteresowanych stałą współpracą w zakresie sprzedaży naszych kopert z nadrukiem, przygotowaliśmy atrakcyjny program partnerski, gwarantujący kooperację na preferencyjnych warunkach.
Przejrzyste zasady – prosta współpraca.

Stały rabat

Przede wszystkim, nie ustajemy w wysiłkach, aby nasze ceny były najniższe na rynku, a oferta wciąż atrakcyjna. Po wtóre, stały rabat od cen z naszej oferty zawartej na stronie kopertomat.pl, pozostaje przydzielony partnerowi bezterminowo. Nie ulega anulowaniu nawet w miesiącach bez złożonych zamówień.

Aktywni zyskują jeszcze więcej

Dla partnerów, którzy składają zamówienia częściej, przygotowaliśmy dodatkową ofertę umożliwiającą otrzymanie wyższego, również stałego, rabatu.

Jak zostać Partnerem

Program partnerski opiera się na jasnych i prostych zasadach. Wystarczy założyć konto w naszym serwisie, oznaczając się w danych rejestracyjnych jako Agencja. Firma musi oczywiście prowadzić działalność agencji reklamowej lub świadczyć usługi sprzedaży produktów poligraficznych (np. drukarnie). Po otrzymaniu autorespondera potwierdzającego założenie konta, poprosimy o przesłanie wiadomość e-mail (jako forward ww. autorespondera) na adres kontakt@kopertomat.pl wraz z dyspozycją o przydzielnie rabatu agencyjnego. Pracownik kopertomat.pl zweryfikuje rodzaj prowadzonej działalności i przydzieli rabat do konta o czym zwrotnie poinformuje mailowo. Nie jest konieczne wysyłanie dokumentów firmy i żadne inne formalności. W przypadku braku informacji e-mail (spam, inne) prosimy o kontakt.

Bieżąca współpraca - paczki NO-NAME


Dokładamy starań, aby jasne i atrakcyjne warunki współpracy w programie partnerskim przyczyniły się do owocnej współpracy i zadowolenia partnerów.

powered by iwarePRINT