Rodzaje nadruków

Koperty z nadrukiem cena i powierzchnia zadruku kopert

Pracujemy w wyjątkowej technologii, która pozwala nam zaproponować klientom unikalne rozwiązania:

  • Możliwy jest zadruk koperty w pełnym kolorze bez dodatkowej dopłaty za każdy kolejny kolor (jak ma to miejsce w większości dostępnych na rynku technologii)
  • Druk bez ograniczeń kolorystycznych – tzw. full kolor, np. zdjęcia lub przejścia tonalne
  • Zadruk koperty na tzw. spad – czyli możliwość zadrukowania koperty aż do krawędzi
  • Zadruk całej powierzchni koperty dla większości dostępnych formatów (C6, DL, C5, B5)

Wybrana przez nas technologia wygrywa z konkurencją atutami jak wyżej, a jej koszty uzależnione są bezpośrednio od powierzchni zadruku koperty. Ponieważ nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że większość projektów graficznych naszych klientów nie przekracza 5% powierzchni koperty, przygotowaliśmy 4 optymalne pakiety, pozwalające ułatwić zamawianie i zoptymalizować cenowo usługę druku, czyniąc ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Koperty z nadrukiem cennik - dostępne przedziały

Oto wszystkie dostępne przedziały, wraz z przykładowymi projektami, obejmującymi wybrane powierzchnie w zakresie procentowym. Mamy nadzieję, że poniższa prezentacja ułatwi proces składania zamówień i umożliwi bezproblemowy wybór odpowiedniego wariantu dla swojego projektu. Do sumy procentowego zadruku powierzchni koperty liczymy powierzchnię poszczególnych elementów graficznych (liczoną zawsze jako równoległobok niezależnie od faktycznego zadruku w takim obszarze), tj. osobno np.: logo, dane adresowe, opłata pocztowa itp. i dalej suma powierzchni wszystkich elementów.

Uwaga: od poniższych przykładów prezentujących przedziały procentowego zadruku wyjątek mogą stanowić projekty z  elementami graficznymi w całości zadrukowanymi np. paski, bloki itp. pow. 5cm². W takim przypadku należy wybrać następny przedział % zadruku np. jeżeli projekt koperty (np. z paskiem w całości zadrukowanym pow. 5cm²) mieści się w przedziale "pow. 5-20%" to właściwym przedziałem, który należy wybrać dla takiego zamówienia będzie przedział "pow. 20-50%". Co do zasady sugerujemy unikać w projektach większych elementów graficznych w całości zadrukowanych (szczególnie w jednym kolorze) z uwagi na możliwy efekt "smużenia" tj. pojawienie się delikatnych białych linii na takich elementach. Drukarnia zastrzega sobie możliwość korekty ceny vs cena podana w sklepie dla danego przedziału.

Jeśli na tym etapie pojawiają się wątpliwości, prosimy o przesłanie projektu na adres kontakt(at)kopertomat.pl, a my sprawdzimy, w jakim przedziale procentowym mieści się grafika.


Przedziały procentowe powierzchni zadruku oraz przykłady:


Do 5% powierzchni zadruku koperty


Pow. 5% do 20% powierzchni zadruku koperty


Pow. 20% do 50% powierzchni zadruku koperty


Pow. 50% do 100% powierzchni zadruku koperty

SKYLER

powered by iwarePRINT