Rodzaje nadruków

Koperty kolorowe

Rodzaje i kolory papierów dla kopert kolorowych:
 
 

1. CZARNE

Czarne koperty Burano to piękne koperty ozdobne produkowane przez nas z barwionego w masie papieru. Występują 120 g. To gładkie koperty kolorowe zarówno w środku jak i na zewnątrz. To bardzo elegancka seria kopert i w związku z nieco niższą gramaturą są stosunkowo niedrogie jak na koperty ozdobne.

2. BURANO

Koperty Burano to piękne koperty ozdobne produkowane przez nas z barwionego w masie papieru. Występują w gramaturze 90g. To gładkie koperty kolorowe zarówno w środku jak i na zewnątrz. Koperty te oferujemy w 16 kolorach i w większości są zamykane na mokro jedynie DL i K4 posiadają zamknięcie z odklejanym paskiem HK. To bardzo elegancka seria kopert i w związku z nieco niższą gramaturą są stosunkowo niedrogie jak na koperty ozdobne.

 

 

3. SIRIO COLOR

Koperty Sirio Color to kolorowe, gładkie i miłe w dotyku koperty. Seria Sirio Color posiada koperty w 12 kolorach, w dwóch formatach do wyboru - C6 oraz DL, każda zamykana trapezowo z klejeniem na mokro. Wszystkie koperty dostępne są w gramaturze 115g, dzięki której koperty są sztywne i eleganckie. 

 

 

4. KREATIVE

Koperty Kreative wykonane są z wysokiej jakości papieru Kreative o gramaturze 120g, dzięki której koperty są sztywne i eleganckie. Występują w 8 mocno nasyconych i intensywnych kolorach. Oferujemy dwa formatay - C6 i DL zamykane trapezowo z paskiem samoklejącym (HK). Koperty są kolorowe na zewnętrznej i wewnętrzej stronie. W porównaniu do kopert Sirio Color, seria Kreative nie jest tak gładka i śliska.

 

 

5. DESIGN

Seria Design to gładkie koperty dostępne w 8 kolorach oraz w dwóch formatach - C5 i C4 zamykane trapezowo z paskiem samoklejącym (HK).

 

 

6. RAINBOW

Koperty Rainbow wykonane są z wysokiej jakości gładkiego papieru o gramaturze 80g. Dostępne w 9 kolorach.

 

 

7. PLIKE

Koperty Plike wykonane są z aksamitnego papieru o gramaturze 140g z delikatnie plastikowym, głębokim i matowym wykończeniem powierzchni. Dostępne są w 6 kolorach w formacie DL zamykane trapezowo z paskiem samoklejącym (HK).

 

 

 

8. KEAYKOLOUR

Koperty Keaykolour wykonane są wysokiej jakości ekologicznego papieru o gramaturze 120g (zgodny z normami FSC). Dostępne w 14 kolorach.

 

 

powered by iwarePRINT