Powierzchnia zadruku a cena koperty z nadrukiem


Pracujemy w wyjątkowej technologii, która pozwala nam zaproponować klientom unikalne rozwiązania:

  • Możliwy jest zadruk koperty w pełnym kolorze bez dodatkowej dopłaty za każdy kolejny kolor (jak ma to miejsce w większości dostępnych na rynku technologii)

  • Druk bez ograniczeń kolorystycznych – tzw. full kolor, np. zdjęcia lub przejścia tonalne

  • Zadruk koperty na tzw. spad – czyli możliwość zadrukowania koperty aż do krawędzi

  • Zadruk całej powierzchni koperty dla większości dostępnych formatów (C6, DL, C5, B5)

Wybrana przez nas technologia wygrywa z konkurencyją atutami jak wyżej, a jej koszty uzależnione są bezpośrednio od powierzchni zadruku koperty. Ponieważ nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że większość projektów graficznych naszych klientów nie przekracza 5% powierzchni koperty, przygotowaliśmy 4 optymalne pakiety, pozwalające ułatwić zamawianie i zoptymalizować cenowo usługę druku, czyniąc ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Oto wszystkie dostępne przedziały, wraz z przykładowymi projektami, obejmującymi wybrane powierzchnie w zakresie procentowym. Mamy nadzieję, że poniższa prezentacja ułatwi proces składania zamówień i umożliwi bezproblemowy wybór odpowiedniego wariantu dla swojego projektu.

Jeśli na tym etapie pojawiają się wątpliwości, prosimy o przesłanie projektu na adres kontakt(at)kopertomat.pl, a my sprawdzimy, w jakim przedziale procentowym mieści się grafika.


Przedziały procentowe powierzchni zadruku oraz przykłady:


Do 5% powierzchni zadruku koperty


Pow. 5% do 20% powierzchni zadruku koperty


Pow. 20% do 50% powierzchni zadruku koperty


Pow. 50% do 100% powierzchni zadruku koperty